SC APC Hızlı Bağlayıcı Gömülü Konnektör FTTH Aracı Soğuk Fiber Hızlı Bağlayıcı SC/APC 10/20/50/100/200 adet

₺118.41

Stok durumu: Stokta var

h673

özellikleri: kolayca monte. hızlı montaj SC konektörü hızlı ve kolay sağlayabilir sonlandırma liflerin alanında. sonlandırmak için yükleyici sağlar ve birkaç dakika içinde de ekipmanları ve fiber patch paneller bağlantı yapmak. bu konnektör sistemi removesany gereksinimi için epoksi, yapıştırıcı veya pahalı kür fırınlar, yüksek kurulum özellikleri ile kaliteli, yüksek başarı oranı ve yüksek güvenilirlik. ekleme Kaybı: geri dönüş Kaybı: > 50dB Fiber: 2.0*3.0 Yay tipi damla erişim ağı için kablolar/2.0*3.0 GJXH gerginlik: 20N sıcaklığı Değişiklik Oranı: miktar: 10 adet/20 adet/50 adet/100 adet/200 adet not: sırayla doğru bu Ürünü kullanmak için, bunu kullanmadan önce talimat okuyun emin olun lütfen
gönderi ve Ödeme:
1. biz 1-3 gün içinde parsel sevk eğer ödeme yaptıktan sonra.
ve ödeme aşağıdaki şekillerde Habercigazetesi.org tarafından kabul: Kredi kartı, TT, Western Union ve Qiwi cüzdan.
2. The sevkiyat Çin post air mail yoluyla ücretsiz nakliye olduğunu, paket ağırlığı fazla 2 kg veya toplam fiyat fazla 120 dolar, biz EMS, DHL, UPS, vb veya hava posta ile iki parsel veya daha fazla parsel ile gemi.

Etiketler:Ucuz SC APC Hızlı Bağlayıcı Gömülü Konnektör FTTH Aracı Soğuk Fiber Hızlı Bağlayıcı SC/APC 10/20/50/100/200 Adet, Yüksek Kalite SC APC Hızlı Bağlayıcı Gömülü Konnektör FTTH Aracı Soğuk Fiber Hızlı Bağlayıcı SC/APC 10/20/50/100/200 Adet, Çin Bilgisayar Kabloları Ve Konnektörleri Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 3cm x 3cm x 3cm (1.18in x 1.18in x 1.18in)
Kablo uzunluğu 10 PCS, 20 PCS, 50 PCS, 100 PCS, 200 PCS
paket Evet
tip Kablo Adaptörü
ürünleri Durum Stok
Model Numarası SC/APC Fast Connector
Fiber Type Single-Mode
Connector A SC/APC
Connector(s) B SC/APC
Product length 55mm

Değerlendirmenizi yazın!

SC APC Hızlı Bağlayıcı Gömülü Konnektör FTTH Aracı Soğuk Fiber Hızlı Bağlayıcı SC/APC 10/20/50/100/200 adet

Değerlendirmenizi yazın!

İlgili ürünler